top of page

Anket nedir ve neden önemlidir?

Uygun şekilde yürütüldüğünde zengin bir veri formu sağlayan bir bilgi toplama yöntemidir. Bu veriler işletmelere veya anketi düzenleyen kişiye farklı şekillerde yardımcı olabilir. Anketler, işletmelerin eğitimli ve bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olur. Eğer bir anket alıcının kişiliğini gerçekten içeriyorsa, şirketlerin markalarını başarı için konumlandırmalarına yardımcı olabilecek kaliteli bilgiler verebilir. Bir işletme, öğrenci, kuruluş veya kişi neden bir anket düzenler? Diye sorulduğunda aslında cevap çok zor değildir. Anket yapmanın temel nedeni veya amacı bilgi elde etmektir. Elde edilen veriler kurumumuz tarafından, kişisel bilgileriniz paylaşılmadan analiz veya servis edilir. Bu araştırmaların sonucunda markalar/kurumlar, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla, stratejilerini, potansiyellerini veya hizmet politikalarını şekillendirebilirler.

Kolektif Panelin rolü nedir?

Kolektif Panel, üretici ile tüketici arasında iletişimi sağlayan kurumdur. Tüketicilerin görüşlerini, üreticinin talepleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda üreticilere ileterek araştırma hizmeti veriyoruz. Kolektif Panel, Kolektif Piyasa Araştırma ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti'nin bünyesinde hizmet veren bu hizmetin karşılığında kazancını katılımcılarla paylaşarak, memnun müşteri, memnun tüketici, #birliktekazanalım mottosuyla yola çıkmış bir kuruluştur.

Üyelik için istenen şartlar nelerdir? Üyelik süreci nasıl işlemektedir?

Üyelik için sizden istenen tek şart, sorulara kendi görüşlerinizle cevap vermenizdir :) Üyelik için herhangi bir ücret veya şart yoktur. Üstelik üyeliğinizi istediğiniz zaman dondurabilir veya iptal edebilirsiniz.

Panelimizin hiçbir bağlayıcılığı yoktur. Üye olduktan sonra, yeni anket bildirimleri dışında (veya bir şekilde üyeliği sonlandırmak isterseniz) tarafımızdan aranmayacak, reklam veya kampanya içerikli sms, çağrı veya mail almayacaksınız, söz veriyoruz :)

Anketlere nasıl katılırım?

Üye olduktan sonra, Anketlerim menüsü altında size tanımlanan anketleri görebilirsiniz. Unutmayın, her anket çalışmasının belli bir zamanı vardır, istenen kriterlerde katılımcıların sizden önce katılması durumunda, aktif anketiniz sizi hedef dışı bırakabilir, bu yüzden yeni anket bildirimi aldığınızda olabildiğince hızlı katılmanızı öneririz :) Anketinizi yarıda bırakırsanız, çalışma süresi içerisinde aynı linke tıklayarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Nasıl puan kazanırım? Puanlarımı nasıl kullanabilirim?

Anketlerim sayfasında, her anketin karşısında o ankete ait puanınızı göreceksiniz. Her anketin farklı puanı olacak, ne kadar ankete katılırsanız puanlarınız toplanarak profilinize otomatik yansıyacak.

 

Topladığınız puanları ister nakit olarak Papara hesabınıza, isterseniz de Dijital Hediye Kodu olarak kullanabilirsiniz

Kazandığım puanları nasıl görürüm?

Her anket çalışması, belirli bir süre devam eder. Çalışma tamamlandıktan sonra onay sürecinden geçer. Bu onay sürecinin ardından bakiyeniz otomatik olarak profilinize yansır

Eğer ki sorun olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz, unutmayın, çözüm bizim işimiz :)

bottom of page